Urnik

ponedeljek, 18. september, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
Skvot Projekt v trajanju
torek, 26. september, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 - 19:00 Kdor ne bere, naj ne jé KULT3000
sreda, 4. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Mapiranja Sorrel Hays Klub CD - Cankarjev dom
četrtek, 5. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
13:30 Predavanje umetnice Laie Abril Akademija za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani (UL ALUO)
16:00 - 20:00 Delavnica z Laio Abril Akademija za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani (UL ALUO)
petek, 6. oktober, 2017 - sobota, 14. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
Rezidenca & Refleksija
petek, 6. oktober, 2017 - četrtek, 2. november, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 O splavu Galerija Kresija
sobota, 7. oktober, 2017 - nedelja, 8. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 11:30 “Odpreti ventile občutij” - Francis Bacon Stara mestna elektrarna
sobota, 7. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
11:00 Brunch z umetnico Eszter Salamon Ballasijev inštitut
17:00 Malo pristanišče Kinodvor
20:00 Muzej Valeske Gert *MSUM
nedelja, 8. oktober, 2017 - nedelja, 15. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Kurbazaspermo Galerija Alkatraz
ponedeljek, 9. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Družine drugače Stara mestna elektrarna
19:00 Kvir gibi Galerija Alkatraz
torek, 10. oktober, 2017 - sreda, 11. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
15:00 - 18:00 Glasovni laboratorij +MSUM
torek, 10. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
19:30 Koncert / Gartmayer & Kravanja Klub CD - Cankarjev dom
sreda, 11. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
18:00 Nove oblike družin Mestni muzej Ljubljana
20:00 Lov na upanje Center kulture Španski borci
četrtek, 12. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 HODI.TI Park Špica
18:00 HODI.TI Park Špica
21:30 Koncert Klub Gromka - AKC Metelkova mesto
četrtek, 12. oktober, 2017 - petek, 10. november, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Liminalni agenti Galerija ŠKUC
petek, 13. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 18:00 Mesto mrež Stara mestna elektrarna
18:30 Uprizarjati spol - ples razlik Stara mestna elektrarna
sobota, 14. oktober, 2017
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 16:00 Arhiv kot proces. Kako arhivirati sodobne scenske umetnosti in jih ohranjati živim? Stara mestna elektrarna - SIndikalna dvorana
17:00 Poletje 1993 Kinodvor
17:00 - 20:00 becoming(a)thing Galerija ŠKUC
20:00 Idealna Stara mestna elektrarna
22:30 Tatovi predstavljajo: Matilda Buns in njene žemljice Klub Gromka - AKC Metelkova mesto
23:55 Nora zabava ob zaključku festivala Klub Gromka - AKC Metelkova mesto