UMETNICE

Naslov Projekti
Alen Ožbolt Feminizem, izobraževanje in umetnost
Alice Schmid Otroci z gore Napf (Die Kinder Vom Napf)
Ana Álvarez-Errecalde More Store
Ana Čigon Feminizem, izobraževanje in umetnost
Ana Grobler Feminizem, izobraževanje in umetnost
Barbara Hammer Konj ni metafora (A Horse Is Not a Metaphor)
Potapljačice z otoka Jeju-Do (Diving Women of Jeju-Do)
Zrcalo časa
Barbara Kapelj Osredkar Draga Duša (Dear Duša)
Béatrice Josse Odpreti nič ali kakšen izziv je živa umetnost za arhive in obratno (Opening the nothing, or how live art challenges the archive, and vice versa)
Curious V hipu, ko sem te zagledala, sem vedela, da te lahko ljubim (The Moment I Saw You I Knew I Could Love You)
DIONISI THEATRE COMPANY Pasje noči (Serate Bastarde)
Dr. Jelena Petrović Feminizem, izobraževanje in umetnost
Dr. Neva Šlibar Feminizem, izobraževanje in umetnost
Dr. Tanja Mastnak Feminizem, izobraževanje in umetnost
Elena Fajt Kazen brez zločina
Zrcalo časa
Esther Ferrer Večer performansov
Umetnost performansa: teorija in praksa (Performance Art: Theory and Practice)
Zajtrk z umetnico
FOKUS GRUPA Citati.Plakati (Citati.Plakate)
Zrcalo časa
Igor Marković Njeno tako imenovano življenje (Njen takozvani život)
Iva Zupančič Draga Duša (Dear Duša)
Julia Bardsley meta_DRUŽINA (meta_FAMILY)
meta_DRUŽINA: Delavnica z Julio Bardsley
Kersti Uibo FIlmski program
Tihožitje z ženo (Still Life With Wife)
Leja Jurišić Zagovor na zofi
LIDIJA BOBROVA FIlmski program
Babica (Babusja)
Lilibeth Cuenca Rasmussen Afganistanski hrt (Afghan Hound)
Zrcalo časa
Maria Hassabi SoloShow (SoloShow)
Po poti podob: Javna predstavitev delavnice
Po poti podob: Delavnica
MARIJA MOJCA PUNGERČAR Cvetje v jeseni
Tablice smrtnosti
Socialdress servis (Socialdress service)
Zrcalo časa
Marina Gržinić Feminizem, izobraževanje in umetnost
Marina Rosenfeld Teenage Lontano
Marta Vergonyós Prenašanja (Transmissions)
Zrcalo časa
MARTINE NEDDAM Turkmenbaši, moja ljubezen (Turkmenbashi, mon amour)
Zrcalo časa
MINJA BOGAVAC Njeno tako imenovano življenje (Njen takozvani život)
Naomi Kawase FIlmski program
Katatsumori
Sonce na obzorju (Sun on the Horizon)
Nicola Canavan Sladkogrenko (Bittersweet)
Zajtrk z umetnico
Večer performansov
Božanska travma (A Divine Trauma)
Zrcalo časa
Petra Seliškar FIlmski program
Babice revolucije
Rocío Boliver aka LA CONGELADA DE UVA Zrcalo časa
Čas mineva
Med menopavzo in starostjo (Between Menopause and Old Age)
Zajtrk z umetnico
Sarah Polley FIlmski program
Daleč od nje (Away From Her)
Štefka Drolc Draga Duša (Dear Duša)
Teja Reba Zagovor na zofi
Vlasta Delimar Zrcalo časa
Pripravljanje za starost (Pripremanje za starost)
Večer performansov
Triptih: iniciacija (Triptih: iniciacija)
WENDY MCNEILL Wendy McNeil
ZEMIRA ALAJBEGOVIĆ, NEVEN KORDA Rezine časa