Urnik

torek, 23. september, 2014 - petek, 26. september, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
Uvertura v Mesto žensk Slovenska kinoteka
torek, 23. september, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
18:45 Sveti dim (Holy Smoke) Slovenska kinoteka
sreda, 24. september, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Sreča (Le bonheur) Slovenska kinoteka
četrtek, 25. september, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 20 let kasneje - med preteklostjo in prihodnostjo Mesta žensk Klub Lili Novy - Cankarjev dom
19:00 Romanca (Romance) Slovenska kinoteka
petek, 26. september, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Petek zvečer (Vendredi Soir) Slovenska kinoteka
torek, 30. september, 2014 - petek, 17. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Indeks.ženske (Indeks.žene) Aksioma – Projektni prostor
četrtek, 2. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Nora Gregor – skriti kontinent spomina Slovensko mladinsko gledališče
petek, 3. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Dream Hostel CII Vošnjakova 4, 1000 Ljubljana
20:00 Raz(u)meščenost Galerija Škuc
sobota, 4. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Večer performansov Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
20:00 Dream Hostel CII Vošnjakova 4, 1000 Ljubljana
22:30 Mirel Wagner Menza pri koritu – AKC Metelkova
nedelja, 5. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
18:00 Zakaj je Afrika preklela Evropo? Telo, identiteta, državljanske pravice Slovenska kinoteka
21:00 Vrnitev prvotne akumulacije in potekajoča vojna proti ženskam Slovenska kinoteka
ponedeljek, 6. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 17:00 Revolucija v točki reprodukcije: od plačila za domače delo do reproduktivnega skupnega Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
19:00 Seks idiot (Sex Idiot) Gledališče Glej
20:30 Guizo LaNuit Gledališče Glej
22:00 Druga svoboda Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
torek, 7. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 17:00 Revolucija v točki reprodukcije: od plačila za domače delo do reproduktivnega skupnega Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
14:00 - 18:00 Onstran burleske! (Beyond Burlesque!) Klub Gromka - AKC Metelkova
19:00 ABCDE_F Plesni Teater Ljubljana
21:00 Lula Pena Klub CD – Cankarjev dom
sreda, 8. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
14:00 - 18:00 Onstran burleske! (Beyond Burlesque!) Klub Gromka - AKC Metelkova
19:00 ABCDE_F Plesni Teater Ljubljana
21:00 Bettie gre (Elle s'en va) Kinodvor
četrtek, 9. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Indeks.ženske (Indeks.žene) Aksioma – Projektni prostor
20:00 Moje zgodbe, vaši mejli (My Stories, Your Emails) Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
22:00 Zavoloka in Laetitia Morais + Kotra Center urbane kulture Kino Šiška
petek, 10. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
14:00 - 18:00 Onstran burleske! (Beyond Burlesque!) Klub Gromka - AKC Metelkova
19:00 Ples magnetne balerine (Dance of the Magnetic Ballerina) Plesni Teater Ljubljana
20:00 Zavoljoočeta Kosovelova dvorana – Cankarjev dom
sobota, 11. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
11:00 Peter in volk (Peter & the Wolf) Kinodvor
11:00 Onstran burleske! (Beyond Burlesque!) Klub Gromka - AKC Metelkova
15:00 - 21:00 Režeča (se) luknja (Laughing Hole) Muzej sodobne umetnosti Metelkova
22:30 Tehnoburleska – Tatovi podob Klub Gromka - AKC Metelkova
22:30 Onstran burleske! (Beyond Burlesque!) Klub Gromka - AKC Metelkova
nedelja, 12. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
15:00 Pika in Packa packata (Prick och Fläck på fläcken) Kinodvor
21:00 drugič Klub Gromka – AKC Metelkova
sreda, 22. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Zavoljoočeta Kosovelova dvorana – Cankarjev dom
četrtek, 23. oktober, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Zavoljoočeta Kosovelova dvorana – Cankarjev dom
torek, 4. november, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Zavoljoočeta Kosovelova dvorana – Cankarjev dom
sreda, 5. november, 2014
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Zavoljoočeta Kosovelova dvorana – Cankarjev dom