Skip to main content
Search this site
Festival
Festival
Zgodovina festivala
Festivalske edicije
Dogodki
Naše dejavnosti
Naše dejavnosti
Publikacije
Umetniška produkcija
izobraževanje
Grajenje skupnosti
Zagovorništvo
Knjižnica
EU projekti
Refleksije
O nas
O nas
kdo smo
Kontakt
zgodovina
Podpirajo nas
Podpri nas
Mednarodna sodelovanja
Novice
slovenian
English
slovenian
English
Search form
Išči
Dogodki
Konferenca Povezovalne črte
Delavnica Liliane Zeic
26/04/2024
Sejna soba MSUM
16.00
–
17.30
Delavnice
Konferenca Povezovalne črte
Terenski obisk Kraterja
26/04/2024
Krater
13.00
–
15.15
Performans
Konferenca Povezovalne črte
O skrbi (4. panel)
26/04/2024
Museum of Modern Art Auditorium
10.00
–
13.00
Izobraževanje
Konferenca Povezovalne črte
Projekcija kratkih filmov Marwe Arsanios
25/04/2024
Museum of Modern Art Auditorium
18.00
–
19.15
Film
Konferenca Povezovalne črte
Alternativne prihodnosti (3. panel)
25/04/2024
Museum of Modern Art Auditorium
16.00
–
17.45
Izobraževanje
Konferenca Povezovalne črte
Premoščanje teorije in prakse (2. panel)
25/04/2024
Museum of Modern Art Auditorium
13.30
–
15.00
Konferenca Povezovalne črte
Kolektivni boj za trajnostno življenje (1. panel)
25/04/2024
Museum of Modern Art Auditorium
10.00
–
13.00
Izobraževanje
Intrapersonalni mehanizmi in moj odnos do dela
21/03/2024
klubska soba Dijaškega doma Tabor
17.00
–
20.00
Izobraževanje
Na tleh na TRIGGERju
15/03/2024
Center kulture Španski borci
20.30
–
21.30
Performans
Nihče več ne žvižga na TRIGGERju
14/03/2024
SNG Maribor
19.15
–
20.30
Performans
Podelitev nagrade ženske o ženskah
05/03/2024
Klub Gromka
19.00
–
23.00
Drugo
Proti izgorelosti z raziskovanjem medosebnih odnosov
15/02/2024
klubska soba Dijaškega doma Tabor
17.00
–
20.00
Izobraževanje
Vloga vodij v preprečevanju izgorelosti
18/01/2024
klubska soba Dijaškega doma Tabor
17.00
–
20.00
Izobraževanje
Preprečimo izgorelost v nevladnih organizacijah
01/12/2023
Dijaški dom Tabor
12.00
–
14.00
Izobraževanje
Vse je v redu
30/11/2023
Srednja vzgojiteljska šola
12.00
–
13.10
Gledališče
Vse je v redu
29/11/2023
Srednja vzgojiteljska šola
9.00
–
10.10
Gledališče
Na tleh
28/11/2023
Velika dvorana Dijaškega doma Tabor
15.00
–
16.00
Performans
Skrb za (so)človeka: duševno zdravje pedagoginj in pedagogov ter mladih
28/11/2023
Dvorana dijaškega doma Tabor
9.00
–
17.00
Izobraževanje
»this is my truth, tell me yours«
29/10/2023
Španski borci
20.00
–
21.00
Gledališče
»this is my truth, tell me yours«
28/10/2023
Španski borci
20.00
–
21.00
Gledališče
Arheologija upora
Vodstvo po razstavi: Arheologija upora in Mechitza
27/10/2023
Galerija Škuc, Mala galerija
17.00
–
19.00
Vizualne umetnosti
Arheologija upora
Vodstvo po razstavi: Arheologija upora in Mechitza
25/10/2023
Galerija Škuc, Mala galerija
18.00
–
19.00
Vizualne umetnosti
Arheologija upora
Besedila in konteksti decentralizirane zgodovine ženskega in feminističnega upora
25/10/2023
Galerija Škuc
15.00
–
18.00
Delavnice
Ena poje, druga ne (L'une chante l'autre pas)
21/10/2023
Slovenska kinoteka
20.00
–
22.00
Film
Skozi filmski objektiv: ženske o ženskah
19/10/2023
Slovenska kinoteka
19.00
–
21.30
Film
Arheologija upora
Antifašistična fronta žensk, njene revije in njihov prispevek k ženski emancipaciji
19/10/2023
Galerija Škuc
18.00
–
19.30
Diskurzivno
Na tleh
14/10/2023
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
19.00
–
20.00
Gledališče
Ingver in Gverilke, The Klittens, Krista Papista
13
-
14/10/2023
Klub Gromka
21.00
–
4.00
Glasba
Na tleh
13/10/2023
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
19.00
–
20.00
Gledališče
Arheologija upora
Vodstvo po razstavi: Arheologija upora in Mechitza
13/10/2023
Galerija Škuc, Mala galerija
17.00
–
19.00
Vizualne umetnosti
Obzornik 242-Sunčane pruge
12/10/2023
Kinodvor
20.30
–
22.00
Film
Telo
11/10/2023
Kinodvor
20.30
–
22.00
Film
Nihče več ne žvižga
11/10/2023
Španski borci
19.00
–
20.00
Gledališče
Arheologija upora
Vodstvo po razstavi: Arheologija upora in Mechitza
11/10/2023
Galerija Škuc, Mala galerija
17.00
–
19.00
Vizualne umetnosti
Gneča teles
10/10/2023
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
21.00
–
22.00
Gledališče
Ena poje, druga ne (L'une chante l'autre pas)
10/10/2023
Slovenska kinoteka
18.00
–
21.00
Film
Pagination
Current page
1
Page
2
Page
3
Page
4
Page
5
Page
6
Page
7
Page
8
Page
9
…
Next page
››
Last page
Last »